Kontrola světla a soukromí díky klasice ve světě žaluzií. Kouzlo horizontálních žaluzií Luxaflex spočívá především v jejich univerzálnosti. Díky neustále se rozšiřující škále atraktivních barev, povrchových úprav, rozměrů a šířek lamel jsou horizontální žaluzie vhodné do jakýchkoliv prostor. Horizontální žaluzie Luxaflex, které byly světu poprvé představeny již v roce 1950, nabízejí přesné ovládání intenzity osvětlení a design dle vašeho osobního vkusu. Díky nekončící řadě kombinací propůjčí horizontální žaluzie každému interiéru jedinečný vzhled. Sortiment nabízených barev a materiálů je neustále rozšiřován tak, aby reflektoval aktuální módní a designové trendy.

Poznejte výhody moderních horizontálních žaluzií:

  • na horizontální žaluzie dostanete záruku 5 let
  • univerzální žaluzie s více než šedesátiletou historií
  • nabídka barev a materiálů je každý rok rozšiřována s ohledem na aktuální trendy
  • nekonečná řada variací pro váš jedinečný interiér

Nahoru

Varianty produktu

16 mm

16 mm

Sofistikované a nenápadné. Kombinace průhledných látek s vynikající kontrolou osvětlení.

25 mm

25 mm

Vynikající kombinace stylu a dlouhověkosti. Nabízíme nejširší škálu barevných možností, povrchových úprav a textur, včetně mnoha sofistikovaných možností děrování.

35 mm

35 mm

Funkční, spolehlivé a nadčasové. Ideální pro střední až velká okna. Snadno lze kontrolovat a řídit světlo jednoduchým otočením hůlky.

50 mm

50 mm

Působivý klasický design. Nově připravujeme vzhled, který má elegantně zaoblené rohy lamel s možností otvorů na koncích.

70 mm

70 mm

Rozšílili jsme naši nabídku pro každou velikost okna, zejména pro větší okna u vás doma nebo v kanceláři.

Žaluzie Ondulette

Žaluzie Ondulette

Upravte si vlastní konstrukční rozměr vašich oken a pokojů. Tvarované lamely poskytuje jedinečný vizuální design. Pokud jsou zavřené i otevřené, nabízejí ohromující hru světla. Žaluzie Ondulette ® se pohybují ve velkém stylu, od uklidňujících tónů, až po různé geometrické vzory.

Mega view

Mega view

Tato stínící technika vám nabízí výhled a ochranu soukromí v jednom. Tyto žaluzie se uzavírají jako klasické 25mm žaluzie, ale pokud jsou v otevřené pozici máte dokonalý výhled ven.

Žaluzie Lightline

Žaluzie Lightline

Luxaflex Lightline ® jsou speciálně navrženy tak, aby se zabránilo průniku světla a to i při zdvihání a spouštění žaluzie. Všechno přispívá ke zlepšení celkového vzhledu místnosti. Dokonalé zatemňovací vlastnosti těchto žaluzií.